15:59, 06 Грудня 2023

Британія виділить зимовий пакет допомоги Україні на 29 мільйонів фунтів

Велика Британія оголосила про зимовий пакет гуманітарної допомоги для України в розмірі 29 мільйонів фунтів та спрямування ще 7,75 фунтів на посилення підтримки найбільш уразливих верств населення.

Про це йдеться у повідомленні Британського уряду, передає «Укрінформ».

Зазначається, що напередодні візиту до Сполучених Штатів міністр закордонних справ Девід Камерон оголосив про новий зимовий пакет гуманітарної допомоги в розмірі 29 мільйонів фунтів стерлінгів для України та спрямування ще 7,75 мільйона фунтів на гуманітарну діяльність, яка буде зосереджена на потребах найбільш уразливих верств населення України, таких як жінки, дівчата, літні люди та люди з обмеженими можливостями.

Виділення фінансування є частиною загальної гуманітарної допомоги Британії в розмірі 127 мільйонів фунтів стерлінгів Україні та регіону у 2023-2024 роках, як оголосили на Конференції відновлення України в червні. Загальна військова, гуманітарна та економічна підтримка Сполученого Королівства для України зараз становить 9,3 мільярда фунтів, підкреслив уряд.

Підтвердження підтримки України в її боротьбі з російською агресією також є однією з цілей візиту глави МЗС Британії до США.

Крім того, уряд Королівства поінформував, що в середу країна запровадить низку санкцій проти військових постачальників, які підтримують військову машину путіна.

“Іноземні постачальники, які експортують обладнання та запчастини до росії, є одними з десятків осіб і груп, на яких будуть накладені санкції, щоб позбавити путіна ресурсів, необхідних йому для його незаконної війни в Україні”, – наголошено в повідомленні.

Як повідомлялося, посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс у середу запевнив у подальшій підтримці української армії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: