17:25, 06 Січня 2022

Британія готує проти Росії болючі санкції

Міністр закордонних справ Сполученого Королівства Ліз Трасс заявила, що у Лондоні розробляють високоефективні санкції, які вдарять по фінансовому сектору Росії у разі її вторгнення в Україну.

Як передає “Укрінформ”, про це повідомляє “Reuters”.

«Ми не будемо терпіти цю кампанію, яку Росія веде, щоб підірвати устрій у сусідніх демократичних країнах. Вони підступно називають Україну загрозою, аби виправдати свої агресивні дії. Але тут Росія є агресором. НАТО завжди був оборонним альянсом», — заявила Трасс, виступаючи перед парламентом.

Вона додала, що будь-яке подальше вторгнення до України призведе до «масштабних наслідків, включаючи скоординовані санкції, що дорого обійдуться російським інтересам та економіці».

«Велика Британія працює разом з нашими партнерами над цими санкціями, включаючи високоефективні засоби, які зачеплять російський фінансовий сектор та окремих осіб», — заявила Трасс. Міністр додала також, що цього місяця вона відвідає Київ, аби запевнити Україну в підтримці та єдиній позиції НАТО.

ЗМІ відзначає, що у своїй промові очільниця закордонного відомства також розкритикувала відкриття трубопроводу «Північний Потік-2». За її словами, Європа «має зменшити залежність від російського газу». Вона підкреслила, що Британія наразі працює над тим, щоб донести стратегічні ризики від цього проєкту до своїх партнерів.

Як повідомляв “Укрінформ”, у російській столиці розпочалася зустріч радників лідерів РФ, Німеччини та Франції, на якій вони обговорять військовий конфлікт на сході України без української сторони.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: