14:03, 07 Вересня 2020

Боратинська громада – серед переможців конкурсу гендерних ініціатив

Боратинська громада увійшла до списку переможців конкурсу на фінансування короткострокових гендерних ініціатив Асоціації міст України з проектом «Інститут гендерних уповноважених як механізм розвитку соціально орієнтованої громади».

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської ОТГ.

Конкурсний відбір проводився серед громад Волинської, Запорізької та Івано-Франківської областей, які подали заявки на участь у програмі. Як зазначають організатори проекту – громадська організація «Всеукраїнська Демократична Дія», головна мета ініціативи – підвищення знань щодо інституалізації гендерної політики та організації надання гендерно-чутливих послуг.

Впродовж кількох місяців учасники проекту (спеціалісти, які опікуються питаннями гуманітарної політики та гендерних питань) проходитимуть навчання щодо формування та запровадження комплексної гендерної соціально орієнтованої політики в ОТГ. У рамках ініціативи також передбачена консультативна підтримка громад щодо впровадження програмних документів, обмін кращими практиками гендерної політики та їх популяризація.

«Реалізація ініціативи допоможе сформувати нове бачення процесу надання послуг та налагодити комунікацію з мешканцями, – переконані у Боратинській громаді. – Саме гендерний підхід є тим інструментом, який допомагає сформувати бачення послуг відповідно до потреб жінок і чоловіків різних соціальних груп, підвищити їх доступність та якість».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: