15:59, 25 Березня 2024

Боратинська громада розпочинає участь у проєкті «Активна молодь – сильна громада»

Боратинська громада пройшла конкурсний відбір та стала учасницею проєкту «Активна молодь – сильна громада», який реалізує ГО «Центр Політичних Студій» за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Таким чином громада стала однією з 30 громад-учасниць проєкту з Волинської, Рівненської та Одеської областей.

Про це йдеться на сайті Боратинської громади.

Проєкт спрямований на створення та/або активізацію молодіжних рад у громадах, підвищення рівня практичних знань та навичок членів цих молодіжних рад для ефективної і впливової участі у місцевих справах та процесах прийняття рішень. Він покликаний підтримати молодіжні ради, аби вони стали впливовими, спроможними та виявляли активність у місцевих справах.

22 березня в рамках реалізації проєкту «Активна молодь – сильна громада» Боратинський сільський голова Сергій Яручик та голова ГО «Центр політичних студій» Віталій Світлик підписали меморандум про співпрацю. Цей крок стане початком цілої низки заходів проєкту, що реалізовуватимуться впродовж року, а саме: різноманітні тренінги, презентації, форуми та інші інформаційні заходи. Команда експертів проєкту забезпечить фаховий супровід громад у заходах, надасть інформаційні та аналітичні матеріали, а також передасть обладнання для підтримки діяльності молодіжних рад.

«Молодіжна політика є одним з пріоритетів у Боратинській громаді, адже ми розуміємо, що без енергії, креативності та інноваційного мислення молодих людей розвиток громади неможливий. Ми завжди готові до діалогу та співпраці з молоддю і прагнемо, аби ця співпраця була системною та результативною. Тому, сподіваємось, що цей проєкт відкриє нові можливості для нашої молоді, допоможе їй консолідуватися та напрацювати чіткі, послідовні кроки діяльності молодіжної ради у громаді», — зазначив очільник Боратинської громади Сергій Яручик.

Молодіжна рада при Боратинській сільській раді націлена на активну участь у проєкті. Голова молодіжної ради Олександра Лось висловила свою думку щодо цієї ініціативи:

«Участь у цьому проєкті припала чи не на найкращий час для нас. Ми досить юна молодіжна рада і зараз ми вибудовуємо фундамент, який забезпечить стале функціонування молодіжної ради в подальшому. «Активна молодь — сильна громада» — це можливість для нас стати кращими, ініціативнішими та знайти нових молодих людей, які лише підсилять роботу молодіжної ради».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: