23:13, 21 Жовтня 2021

Благоустрій, питна вода та земельні питання: Луцький міський голова провів прийом громадян

Сьогодні, 21 жовтня, міський голова Ігор Поліщук провів черговий прийом громадян. З різними проблемами до нього звернулося понад два десятки жителів Луцької міської територіальної громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Людей турбували питання благоустрою прибудинкових територій, асфальтування доріг, відновлення роботи ліфтів, покращення якості питної води. А ще — дозволів на індивідуальне будівництво та земельні питання.

Так, мешканець обласного центру Сергій М. — інвалід 1 групи та учасник АТО/ООС — переймався наданням ділянки. Чоловік належить до пільгової категорії громадян, яким виділяється земля у встановленому законом порядку. Міський голова запевнив: свій наділ лучанин обов’язково отримає, тільки-но у місті з’явиться пай, який можна буде розділити між учасниками бойових дій.

Позитивно вирішилося питання ремонту дорожнього покриття на вул. Журавлиній, що у с. Зміїнець. Ігор Поліщук інформував, що уже виготовлена проектно-кошторисна документація на поточний ремонт цього відрізку дороги. Вартість робіт – 1,243 мільйона гривень. Майстри приступлять до асфальтування весною 2022 року.

Додалося оптимізму і жителям вулиці Сюсюри, що у Луцьку. Люди нарікали, що великогабаритний транспорт систематично руйнує дорогу, з’являються вибоїни. Вихід — заборонити вантажівкам курсувати тим відрізком траси. Задля цього уже незабаром на проблемній вулиці поставлять обмежувальний знак, тож є надія, що ситуація кардинально зміниться.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: