21:47, 07 Травня 2021

Благоустрій дворів, житлові питання та ремонт доріг: Луцький міський голова провів онлайн-прийом громадян

Для забезпечення практичної реалізації права громадян на звернення, Луцький міський голова Ігор Поліщук разом із традиційним прийомом громадян, розпочав проводити онлайн-прийоми.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Сьогодні вдруге відбувся онлайн-прийом громадян. З різними питаннями та проблемами до міського голови звернулося 9 громадян Луцької об’єднаної територіальної громади. Спілкування відбувалося у програмі «Zoom».

Багато звернень стосувалися благоустрою прибудинкових територій, облаштування пішохідного переходу біля гімназії № 18 та ДНЗ № 35, влаштування заїзду з пішохідною зоною до внутрішнього двору будинку № 41, що на вул. Коперника. Зверталися мешканці й за допомогою у отриманні пільгового житла для багатодітної сім’ї та покращення житлових умов, ще одне звернення стосувалось систематичного порушення тиші (гучна музика) закладом «UMAMІ».

Мешканець с. Тарасове звернувся з колективним зверненням щодо сприяння закінчення ремонту дороги на центральній вулиці. За його словами, більшу частину дороги вже зроблене, ще близько 200 м необхідно доробити.

Міський голова вислухав усіх, дав відповідні доручення керівникам профільних структурних підрозділів.

Нагадаємо, онлайн-прийом відбувається у першу п’ятницю місяця з 11:30 до 13:00.

Записатися можна на офіційному сайті Луцької міської ради.​

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: