10:13, 01 Квітня 2023

Благодійна їдальня у Володимирі завершила роботу

31 березня благодійна їдальня для осіб, які потрапили у складні життєві обставини, завершила роботу. Починаючи з 1 грудня минулого року у центрі культурних послуг, щодня, окрім вихідних, працівники територіального центру соціального обслуговування роздавали гарячі обіди усім, хто цього потребує. Робота благодійної їдальні передбачалася лише на час холодної пори року.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

За чотири місяці, доки працювала їдальня, сформувався постійний контингент мешканців громади, які залюбки користувались її послугами, смакуючи гарячими домашніми стравами. Загалом близько півсотні осіб щодня приходили до їдальні, аби отримати не лише порцію гарячої їжі, а і спілкування та добре слово працівниць терцентру. Серед них – внутрішньо переміщені особи, одинокі пенсіонери, особи з інвалідністю та ті, хто потрапив у складні життєві обставини.

Упродовж 87 днів роботи їдальні зварили 870 літрів чаю, використали понад 500 кілограмів курячого м’яса, 150 кілограмів свинини, 274 кілограмів різних круп, 240 кілограмів картоплі, 94 кілограми макаронів та інших продуктів, з яких готували смачні різноманітні обіди.

Функціонування їдальні стало можливим завдяки підтримці партнерів з німецького міста Цвікау, небайдужим мешканцям громади, зокрема зі своєю випічкою долучилася пекарня «Ваш лаваш». Кошти для благодійної їдальні також виділяли і з місцевого бюджету.

В останній день роботи благодійної їдальні працівники терцентру на чолі з його керівницею Інною Мацьохою підготували для своїх постійних відвідувачів сюрприз – продуктові набори, які роздали усім, хто прийшов цього дня по гарячий обід. Знову благодійна їдальня відчинить свої двері у листопаді цього року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: