10:07, 14 Березня 2019

Бійці 51-ї та 14-ї бригади обурені, що банер у Луцьку для Порошенка повісили від їхнього імені

Бійці 51-ї та 14-ї бригади, яка є правонаступницею 51-ї, заявили, що не мають жодного відношення до банера для Порошенка зі словами “Ти став Президентом на крові хлопців 51 ОМБР. Щоб сховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не пробачає”.

Про це вони написали у “Фейсбук” на своїх сторінках.

Зокрема, 14 бригада написала на своїй офіційній сторінці таке:

“Ми, бійці та ветерани 14-ї омбр, що є правонаступницею 51-ї бригади, з місцем дислокації у Володимирі-Волинському, глибоко обурені намаганнями втягнути нас та славне ім’я наших загиблих побратимів у мерзотне політиканство. Використання нашого імені у політтехнологічному лайні вважаємо ницим, і не достойним честі солдата та офіцера української армії.  Крім того, заявляємо, що інцидент з банером — це чергове намагання нечесних і продажних політиків збити приціл українському воїну і суспільству, підмінити пріоритети і розуміння того, хто є справжнім ворогом для України. Адже у 2014 році на полі під Волновахою нас розстрілювали та вбивали не Президент чи влада. Нас знищували добре вишколена, агресивна і нещадна армія Російської Федерації та її українські колаборанти. І особливо прикро, що наших загиблих побратимів вбивають знову. І роблять це брудні політикани плакатними фарбами, закупленими, можливо, за мерзенні гроші нашого головного ворога — нинішньої російської влади. Наш приціл виставлений вірно, свого ворога ми знаємо і вміємо боронити від нього Україну. А куди ціляться псевдоукраїнські політикани? Знову в серце згорьованим матерям загиблих українських солдатів? Честь маємо!”.

Також свою позицію висловив боєць 51-ї бригади Олександр Мартинюк. Допис подаємо дослівно:

“Побачив сьогодні оцей шматок лайна на стіні 16-поверхового будинку в центрі. Я можу лише здогадуватись з чиєї воно дупи, але в мене виникло одне питання: це ж якою кінченою, цинічною, бездушною мразотою треба бути, щоб так паплюжити, використовувати в своїх політичних ігрищах пам’ять хлопців, які полягли за нашу країну, віддали найцінніше? Мені, як бійцю 51 бригади бридко, що всілякі політикани не залишать їх у спокої. Загиблі вже ж не зможуть відповісти, захистити пам’ять про себе. Закликаю тих з побратимів, кому не всеодно за пацанів, публічно висловити протест проти використання полеглих героїв у своїх корисливих цілях”.

Нагадаємо, голова фракції “УКРОП” у Волиньраді Вячеслав Рубльов заявив, що банер вивісили від імені бійців 51-ї бригади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: