09:13, 01 Грудня 2023

Білий дім наполягає, щоб Конгрес не відокремлював допомогу Україні від інших статей

Адміністрація Білого дому в переговорах із представниками Конгресу США продовжує наполягати, що допомога Україні повинна бути ухвалена разом з іншими статтями запиту президента Байдена щодо виділення додаткового фінансування.

Про це заявив у четвер під час прес-брифінгу в Вашингтоні координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає власний кореспондент «Укрінформу».

«Ми провели численні дискусії та брифінги з членами й співробітниками Конгресу щодо важливості додаткового фінансування та просування всіх чотирьох сегментів – Ізраїлю, України, Індо-Тихоокеанського регіону і безпеки кордону», – зауважив представник Білого дому.

Він підкреслив, що адміністрація наполягає, аби Конгрес діяв швидше.

«Ми хочемо, щоби всі чотири пріоритети були ухвалені Конгресом, і всі чотири були профінансовані», – наголосив Кірбі.

За його словами, причина, чому президент надіслав Конгресу запит на додаткове фінансування, полягає в тому, що всі чотири питання є терміновими для вирішення.

У жовтні Білий дім подав до Конгресу США запит із додатковим фінансуванням на загальну суму 106 мільярдів доларів. Він передбачає більшу частину для підтримки України, а також для реагування на ситуацію в Ізраїлі, навколо Тайваню та посилення безпеки кордону США.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: