16:50, 16 Червня 2020

Біля луцького собору буяє тисяча троянд

На території кафедрального собору Святої Трійці розцвів розарій.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Нині складна ситуація у світі, а біля храму все наповнюється пахощами квіток, які надихають на позитивний лад. Одразу за брамою, перед кладовищем і навколо будинку духовної консисторії ростуть переважно рожі. Цю рослину називають «королевою квітів», і вона радує цвітом упродовж теплої пори року. Ще в давні часи ружа була символом чистоти й піднесеності.

Розарій почали облаштовувати у 2014 році з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Тоді територію біля церкви перепланували й почали засаджувати трояндами. Сьогодні тут налічується близько тисячі кущів української, польської та англійської селекцій. Опікується цією квітковою справою викладач Волинської православної богословської академії, кандидат мистецтвознавства Тетяна Бокій.

Троянди у класичному поєднанні з лавандою та самшитом створюють неповторну атмосферу й ще один привабливий куточок нашого міста. Посаджені біля храмового цвинтаря, вони також закликають парафіян уважніше ставитися до природи: насаджувати живі квіти на місцях спочинку наших рідних, а не приносити штучні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: