09:13, 25 Грудня 2021

Біля Луцька у громаді працює пункт надання психологічної допомоги

18 грудня до Боратинської громади відбувся моніторинговий візит координатора психологічної роботи у рамках реалізації проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Про це інформують на сайті Боратинської громади.

Експертка Людмила Новіцька завітала, щоб ознайомитися з роботою консультаційного пункту із надання психологічної допомоги. Під час зустрічі психолог Раїса Федоренко розповіла про організацію надання психологічної допомоги ветеранам/ветеранкам та членам їх сімей, підтвердила необхідність та ефективність існування такого сервісу у громаді.

Нагадаємо, що з вересня ветерани АТО/ООС, члени їх сімей, волонтери, що проживають на території Боратинської громади, можуть скористатися можливістю отримати безоплатну психологічну допомогу. Консультаційний пункт із надання психологічної допомоги діє у приміщенні Боратинської амбулаторії (2 поверх) щочетверга з 11:00 до 16:00. З ветеранами та іншими цільовими групами працює практичний психолог, кандидат психологічних наук, доцент, керівник центру сімейної психології «Щаслива сім’я» Раїса Петрівна Федоренко.

Психологічну реабілітацію ветеранів АТО / ООС, членів їх сімей, волонтерів здійснюють за такими напрямками:

– робота з психічною травмою та її наслідками

– подолання різного характеру внутрішніх переживань, розладів сну, нав’язливих станів

– проблеми подружніх стосунків

– батьківсько-дитячі взаємини

– дитячі проблеми і переживання (емоційні розлади, страхи, психічні травми, виникнення проблем у навчанні і спілкуванні і т.п.)

Щоб записатися на консультацію телефонуйте +380506754066 (вайбер), +380969741239.

Довідково: Допомога надається в рамках проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом, впроваджується Міжнародною організацією з міграції та реалізується Благодійною організацією «Центр психічного здоров’я і травматерапії «Інтеграція

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: