14:30, 16 листопада 2018

Біля двох волинських храмів буде сад і парк

Їх заклали в селищі Люблинець Ковельського районного деканату та селі Скірче Горохівського. Роботі передувала молитва з проханням про благословіння.

Про це повідомляє Волинська єпархія УПЦ КП.

Фруктовий сад поблизу люблинецької церкви Великомученика і цілителя Пантелеймона заклали за сприяння Волинського обласного еколого-натуралістичного центру. Як повідомив настоятель громади протоієрей Матвій Олійник, його директор Валентина Остапчук виділила парафії 30 саджанців фруктових дерев.

До роботи спочатку взялись учні 9-А класу місцевої ЗОШ І–ІІІ ступенів разом з учителем, згодом долучились інші парафіяни, панотець. Душпастир поблагословив цей почин молитвою.

Волинський обласний еколого-натуралістичний центр більше року співпрацює з територіальними громадами. Одним з його завдань є залучення школярів до різних природоохоронних акцій. Заступник голови ОТГ Юрій Поліщук домовився про виділення місця для саду саме біля церкви. Розчистили територію, довезли землю.

У Скірчі заснували парк неподалік Божого дому та викарбуваного на камені образа св. Миколая – із понад 60 берізок і 40 туй. Добру справу благословив настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця протоієрей Павло Борунов. Залучили до неї селян місцевим лісничим Іваном Гергелем.

Душпастир розповів, що закладаючи цей парк, йому хотілося підняти рівень села. У довоєнний час тут стояв храм, був парк – то був сільський культурний центр. Тож він має відроджуватись.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: