12:07, 23 Вересня 2021

Більшість шкіл у Володимирі-Волинському можуть перейти на дистанційне навчання

22-го вересня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Як повідомив начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці Володимир Атаманчук, необхідність проведення позачергового засідання міської комісії викликана рішенням Державної комісії ТЕБ та НС про встановлення «жовтого» рівня епіднебезпеки в усіх регіонах України з 23-го вересня.

Під час розгляду першого питання “Про протидії поширенню коронавірусної хвороби  (COVID-19) на території Володимир–Волинської міської територіальної громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV2” заслухали генерального директора КП “Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання” Тетяну Ващук. Вона повідомила, що наразі ситуація з рівнем захворюваності є непростою, адже станом на годину проведення засідання на лікуванні у стаціонарному відділенні перебувало 49 осіб, четверо з яких – у важкому стані в реанімації.

Тетяна Петрівна звернулась із закликом дотримуватись усіх протиепідемічних заходів та свідомо підійти до питання вакцинації, оскільки наразі усі, хто перебуває на лікуванні у стаціонарному  COVID-19, – невакциновані.

Марія Власюк, лікар-терапевт КП “Володимир-Волинський Центр первинної медичної допомоги”, повідомила, що працівниками підприємства продовжується робота по запобіганню поширенню інфекції та проводиться надання медичної допомоги пацієнтам, які відповідають визначенню випадку COVID-19, згідно нормативних документів та розроблених по закладу клінічних маршрутів пацієнтів та алгоритмів дій працівників. Також проводиться профілактична робота, а саме імунізація населення проти коронавірусної хвороби. У закладі працює мобільна команда по імунізації, кількість вакцинованих від COVID-19 – 14 665 осіб, також вакцинували інші мобільні бригади 110 осіб.

Ігор Пальонка поцікавився станом вакцинації серед працівників освіти: станом на сьогодні найбільший відсоток щеплених педагогічних працівників серед міських шкіл – у гімназії ім. О.Цинкаловського. Також працівники ЦПМД на цьому тижні запланували виїзди мобільних бригад у ліцей “Центр освіти” та НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей” для проведення вакцинації працівників безпосередньо у закладах.

Керівник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун зазначила, що наразі є рекомендації продовжувати очне навчання у закладах дошкільної, початкової освіти. Базова і старша школи при умові рівня вакцинації педагогічного колективу нижче 80 відсотків йдуть на дистанційне. За таких умов серед міських шкіл матимуть змогу очно продовжити навчання 5-11 класів лише у гімназії, а решта шкіл, ймовірно, з понеділка перейдуть на дистанційну форму навчання, якщо ситуація з рівнем вакцинації лишиться без змін.

Міський голова наголосив на важливості свідомого підходу кожного до питання вакцинації для формування колективного імунітету:

«Сьогодні ми спостерігаємо високий ріст захворюваності на коронавірус. Медики наголошують, що ситуація складна, зауважують, що більшість хворих – невакциновані. Наприклад, наразі на лікуванні у стаціонарному відділенні усі пацієнти, що мають підтверджений COVID-19, не отримували щеплення.

Також ми бачимо, що для того, аби вберегти наших дітей, впроваджено додаткові рекомендації, коли при умові рівня вакцинації педагогічного колективу нижче 80 відсотків заклад буде змушений переходити на дистанційне навчання. Ми знаємо, що попри усі старання вчителів така форма навчання все ж не йде у порівняння з очною. Також не забуваємо, що для батьків питання переходу на дистанційне теж є болісним, оскільки для належної організації цього процесу в домашніх умовах необхідно докласти чималі зусилля.

Тому звертаюсь до кожного: з усією відповідальністю поставтесь до питання вакцинації. Сьогодні життя та здоров’я ваших близьких, оточуючих залежить великою мірою від вас та вашого свідомого підходу до вакцинації. Будьмо свідомими!»

Про хід підготовки до опалювального сезону 2021 – 2022 років доповів Ігор Возний, начальник управління інфраструктури, який зазначив, що усі заплановані комплекси робіт по підготовці до зими вже на фінішному етапі. Міський голова наголосив, що з огляду на попередній рік, який був складним, усім керівникам необхідно забезпечити належне функціонування відповідних закладів в умовах опалювального сезону, завчасно переглянути затверджені ліміти споживання енергоресурсів та паливно-мастильних матеріалів, а також вчасно завершити заготівлю овочів відповідно до потреби, забезпечити їх зберігання.

Надія Лозовицька, начальник Володимир-Волинського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, доповідаючи про стан забезпечення населення Володимир-Волинської міської територіальної громади якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою, наголосила на важливості здійснення заходів щодо впровадження установок доочистки (знезалізнення) питної води на системах централізованого водопостачання та окремих пристроїв-фільтрів для джерел децентралізованого водопостачання.

Підбиваючи підсумки проходження купального сезону 2021 року  на  водоймах  Володимир–Волинської  міської територіальної громади, вкотре обговорили питання необхідності визначення місць для масового відпочинку населення, оскільки з початку купального сезону 2021 року на водоймах на території громади загинуло дві особи. Саме тому, зазначають працівники ДСНС, важливо визначити місця масового відпочинку громадян на воді та обладнати їх сезонними рятувальними постами, а орендарів, власників ставків, озер і інших водойм, які не мають обладнаних пляжів сезонними рятувальними постами та не визначені, як місця масового відпочинку громадян, біля води встановити щити з надписами «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: