19:22, 30 Вересня 2021

Більше сотні розрізаних авто та найскладніші сценарії ДТП: волинські рятувальники беруть участь у «Rescue Days Ukraine 2021»

30 вересня на Рівненщині стартували масштабні тренування фахівців аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС до виконання завдань за призначенням під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Про це повідомляють на веб-сайті ГУ ДСНС України у Волинській області.

Участь у тренуваннях беруть також і волинські рятувальники.

Такі тренування є дуже актуальними, адже щодня на українських автошляхах трапляються десятки дорожньо-транспортних пригод, у яких травмуються та гинуть наші громадяни. Рятувальники постійно залучаються до ліквідації наслідків таких подій, тому важливим завданням є удосконалювати свої професійні навички та готовність, аби зменшити кількість загиблих та постраждалих у ДТП.

Зокрема, сьогодні надзвичайники відпрацьовують транспортування постраждалого з важкодоступної місцевості за допомогою всюдиходу Богун; ліквідацію наслідків ДТП у випадку, коли автомобіль в’їхав у будівлю; ДТП на залізничному переїзді, а також ДТП з витоком хімічно-небезпечної речовини. Крім того, вогнеборці тренуються ліквідовувати  наслідки ДТП з подальшою пожежею на території АЗС та інші сценарії надзвичайних подій.

Загалом, упродовж 30 вересня та 1 жовтня за допомогою спеціального аварійно-рятувального обладнання фірми-виробника Weber-Hydraulik GmbH учасники розберуть, розріжуть та спалять 108 легкових автомобілів одразу на декількох навчальних місцях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: