16:15, 16 Грудня 2019

Більше 30 волинян покарали за паркування на місцях для водіїв з інвалідністю

37 постанов винесли волинські патрульні від початку цього року за ч. 5 ст. 122 КУпАП, тобто за зупинку чи стоянку транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, що перевозять осіб з інвалідністю.

Про це інформують патрульні Волині у “Фейсбук”.

Штраф за це порушення – від 1 020 гривень.

“Однак, як бачимо, все ще є несвідомі керманичі, які продовжують гурбо порушувати це правило (як на фото, зробленому кілька днів тому)”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, стоянку, зупинку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю» набув чинності у жовтні минулого року.

Зауважимо, що всі водії, щодо яких прийняли цей Закон, повинні мати на своїх автомобілях розпізнавальні знаки «водій з інвалідністю» і мати при собі документи, що засвідчують наявність у них інвалідності.

Водночас, Законом визначено, що, якщо людина не має при собі відповідних документів та не має на своєму автомобілі відповідного розпізнавального знака, але візуально у неї є виражені ознаки інвалідності, то вона також має право на паркування на місцях для людей з інвалідністю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: