18:18, 06 листопада 2018

Білл Гейтс показав «унітаз майбутнього». ВІДЕО

На технологічній виставці в Китаї засновник “Microsoft” Білл Гейтс показав “унітаз майбутнього”, який може працювати без води і підключення до каналізації.

Як повідомляє “Укрінформ”, свою доповідь на виставці Гейтс зробив, стоячи на сцені з банкою фекалій.

“Завдяки унітазам нового типу відходи просто не потраплятимуть у каналізацію. Це, за прогнозом Гейтса, … заощадить людству понад 233 мільярдів доларів на охорону здоров’я (приблизно стільки щороку витрачають на лікування діареї, холери та інших подібних розладів або інфекцій)”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, Гейтс зазначив, що в екскрементах часто містяться шкідливі бактерії і яйця паразитів, які пізніше можуть потрапити в питну воду. За його словами, через них щороку помирає приблизно 500 тисяч дітей у віці до п’яти років.

Гейтс вважає, що показані на виставці новинки стали головним досягненням в області санітарії за останні 200 років.

“10 років тому я і уявити не міг, що буду стільки знати про какашки. І я вже точно ніяк не міг подумати, що Мелінді доведеться просити мене утриматися від розмов про туалети і фекальні осади за обіднім столом”, – заявив він.

Гейтс пообіцяв, що поліпшені унітази коштуватимуть близько 500 доларів і можуть стати новим загальносвітовим стандартом. У першу чергу вони призначені для житлових будинків та шкіл.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: