22:42, 01 Липня 2021

Бібліотекарі Рівненщини переймають досвід у луцьких колег

Сьогодні на базі Центральної бібліотеки для дітей відбувається круглий стіл з обміну досвідом спеціалістів бібліотек в рамках семінару-практикуму “Сучасна бібліотека: формула успіху”. Участь у заході беруть працівники обласних, центральних та публічно шкільних бібліотек територіальних громад Волинської та Рівненської областей. Вони вивчатимуть позитивні напрацювання бібліотечних закладів Луцька. Нашим закладам є чим поділитися, адже впровадили багато цікавих ідей, відкрито бібліотечний простір “ДіМ” та багато іншого.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

З вітальним словом до учасників звернулася заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона зазначила: “Мені надзвичайно приємно вітати вас у Луцьку. Ми маємо гарні напрацювання і готові ділитися цим. Централізована бібліотечна система у нас має важливе значення. Ми намагаємося зберегти бібліотеки, оновити їх, зробити цікавими для читачів. Нині необхідно прикладати максимальні зусилля, аби діти ходили у бібліотеки, а не проводили свій час за гаджетами. Ми намагаємося створювати креативні простори.

Новим викликом стало для нас приєднання громад. У Луцьку гарно збережена бібліотечна система, але у селах ситуація значно гірша.

Держава декларує напрям на збереження бібліотек, але, на жаль, фінансування на це не виділяють. Ми з міського бюджету виділяємо кошти на ремонти, поповнення бібліотечних фондів, оплату праці працівників”.

Також вона побажала, аби вони отримали новий досвід з сьогоднішнього заходу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: