21:18, 30 Вересня 2021

Бібліотекарі Ківерцівської громади відзначили професійне свято

29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, міський голова Олександр Ковальчук разом із начальником гуманітарного відділу міської ради Миколою Грибуком привітали працівників бібліотечних закладів Ківерцівської громади з професійним святом.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Міський голова  Олександр Ковальчук подякував працівникам бібліотечної сфери за сумлінну працю, і відзначив, що головною цінністю, як і у будь-якій сфері, є люди, фахівці бібліотечної справи, ентузіасти, справді творчі, активні, небайдужі та закохані у книгу.

Начальник гуманітарного відділу міської ради  Микола Грибук приєднався до вітань міського голови подякував працівникам бібліотечної сфери за професійну майстерність, відповідальне ставлення до своїх обов’язків та висловив найкращі побажання.

З нагоди професійного свята, за сумлінну багаторічну працю, відданість обраному фаху, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи і культурного життя Ківерцівської міської територіальної громади було відзначено Почесними грамотами міської ради Возну Світлану Іванівну, бібліотекаря бібліотеки-філіалу с. Озеро та Матвіюк Лілію Анатоліївну, бібліотекаря Публічної бібліотеки Ківерцівської міської ради.

Також міський голова вручив директору Ківерцівської Публічної бібліотеки Михальчук Любові Іллівні Почесну грамоту управління культури з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації за високу працездатність, ініціативність, результативність та послідовність у роботі, особистий внесок у вирішенні питань розвитку бібліотечної системи та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Любов Іллівна, в свою чергу, від усіх працівників бібліотек подякувала міському голові за привітання,  розуміння та підтримку в їхній благородній просвітницькій справі та вручила Подяки та квіти колегам і відзначила активних читачів, які прочитали найбільшу кількість книг у Ківерцівській бібліотеці за останній рік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: