17:45, 15 Травня 2019

Бібліотека для луцьких школярів перетворилася на Книжковий острів, на якому пірати шукали скарби. ФОТО

Волинська обласна бібліотека для дітей на день перетворилася на Книжковий острів, на якому пірати шукали скарби.

Про це інформує прес-служба Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Учні 5 класу ЛНВК ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. – правознавчого ліцею мали можливість відчути себе піратами та героями книги Льюіса Стівенсона «Острів скарбів». Адже ця книга є однією з найулюбленіших серед дітей.

Учасники квесту «Знайди свій скарб у бібліотеці» – на чолі з відважним капітаном Розумна Голова (завідувачем відділу Оленою Сілковою) шукали скарби у Книжковому океані. Піратів чекали несподівані сюрпризи і радісні відкриття, адже їм довелось пройти нелегкий шлях до перемоги за допомогою карти капітана Флінта.

Кожен відділ бібліотеки став частинкою «Острова знань», а бібліотекарі на один день – піратами з чудернацькими іменами Гостре Око, Весела Мері, Біла Перлина, Веселий Говорун, Довгоногий Бен, Рижий, Малютка Кетті, Док,Чорна Тека, Красуня,Тонкий Вус, Крива Спина,Чорний Пес, Морган, Крюк Джо, Капітан Блек, Весела Ксю та інші.

Команди «Піратки» та «Сухарики Флінт» відвідали Печеру привидів, Загадкову бухту, побували у Гроті скарбів, Затоці піратської мудрості, подолали комп’ютерні рифи, повеселились у музичному кабачку «У Мері», сіли на міль на Безлюдному острові і продовжили свій шлях до Школи маленьких піратів.

«Гамірно, весело, пізнавально пройшов квест. А скільки радості було, коли нарешті віднайшли скарб! Задоволення отримали не тільки діти, але й працівники бібліотеки!!!», —  зазначають організатори.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: