17:53, 08 листопада 2018

Безробітним лучанам розповіли, як відкрити власну справу

«Побудова власного бізнесу» – під такою назвою у Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості відбувся тренінг для безробітних громадян, які виявили бажання відкрити власну справу за сприянням служби зайнятості.

Про це повідомляє Луцький МЦЗ.

Під час заходу бізнес-тренер Олена Мисковець демонструвала аудиторії важливість самомотивації до започаткування власної справи, створення особистого іміджу для підприємця. Також Олена зазначила, що запорукою успішного бізнесу є правильний вибір бізнес-ідеї. Окрему увагу тренер приділила визначенню основної мети і завдань бізнесу. Зупинилася на тих помилках, які часто роблять підприємці-початківці.

У ході заходу увагу учасників закцентували і на перевагах ведення власної справи, законах бізнесу.
Спілкування на тренінгу відбувалося у теплій, невимушеній атмосфері. Усі запрошені на захід активно долучалися до обговорення та виконання цікавих ділових ігор, які пропонувала тренер.

Майбутніх підприємців цікавили питання хто може бути підприємцем, які особистісні якості повинні бути притаманні сучасному бізнесмену та як правильно визначити сферу підприємницької діяльності. 

Такі заходи допомагають безробітним громадянам, які мають намір започаткувати власну справу, сформувати цілісне бачення власних схильностей до ведення бізнесу, сприяють виробленню навичок постановки та досягнення цілей та виробляють навик подолання труднощів на шляху до досягнення мети.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: