15:00, 20 Червня 2018

Безробітним лучанам розповіли, як успішно адаптуватись на новій роботі

 Процес адаптації у новому колективі завжди передбачає нові знання, зусилля із сторони людини та часові витрати. Іноді адаптація проходить м’яко і, практично, непомітно, іноді – болісно, довго і не завжди успішно.

Про те, як швидко та успішно адаптуватись на новому робочому місці безробітні Луцького міського центру зайнятості дізнались на тренінгу «Мистецтво адаптації на новому робочому місці», – повідомляють на сторінці центру у “Фейсбук”.

Захід провели у Луцькому центрі зайнятості сьогодні, 20 червня 2018 року, за участі тренера Волинського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив Заріни Дацик.

Згідно статистичних даних високий відсоток прийнятих на роботу залишає організацію протягом перших трьох місяців. Тому важливість правильної адаптації та введення в курс справи нових співробітників важко переоцінити. 

Отримана на заході інформація буде корисною при працевлаштуванні на нові робочі місця, а практичні поради допоможуть учасникам тренінгу успішно адаптуватись в колективі та стати справжніми професіоналами на ринку праці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: