18:45, 14 Травня 2019

Безробітним лучанам розповіли про відповідальне батьківство

У березні 2019 року на Волині стартувала інформаційно-правопросвітницька кампанія «Відповідальне батьківство» Всеукраїнського правопросвітницького проекту “Я маю право!”, спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки – відповідальними. 

Саме про відповідну ініціативу Уряду України і розповіли фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області безробітним лучанам, які перебувають на обліку у Луцькому міському центрі зайнятості, 14 травня 2019 року.

«Спільна ініціатива Міністерства юстиції України та системи безоплатної правової допомоги (БПД) «Відповідальне батьківство», що реалізується у межах правопросвітницького проекту «Я маю право!», має на меті підвищити обізнаність населення  про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище», акцентувала увагу присутніх під час заходу головний спеціаліст відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру Ірина Кушпетюк.

Безробітних громадян було поінформовано про отримання послуги «Муніципальна няня», податкової знижки на навчання дитини у дитячих садочках, гуртках, секціях, школах, професійно-технічних училищах, коледжах, закладах вищої освіти, орієнтований розмір якої становить 18 % від фактично сплаченої за навчання суми, нових правил виїзду з дитиною за кордон, розміру та порядку нарахування аліментів, щомісячної грошової допомоги на дітей, які хворіють на тяжкі хвороби та на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, паліативної допомоги тощо.

Також мова йшла про довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid», що функціонує за принципом відомої «Wikipedia» та поповнюється правовими консультаціями з різних тем, адже то – просто, безкоштовно, та для всіх.

Лучани дізналися про діяльність системи безоплатної правової допомоги Волині, про види юридичних послуг, якими можна скористатись, звернувшись до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також отримали друковані інформаційні матеріали на відповідну тематику із циклу Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», буклети про систему безоплатної правової допомоги в Україні та флаєри «WikiLegalAid».

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail:office.volyn@legalaid.lt.ua

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: