21:45, 17 Січня 2018

Безробітним лучанам розповіли про небезпеку нелегальної трудової міграції

У Луцькому міському центрі зайнятості діє освітній проект «Школа безпеки та порядку».

Про це повідомляє Луцький МЦЗ у “Фейсбук”.

Безробітні приєднались до цього проекту, взявши участь 16 січня 2017 року у семінарі “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці”. Захід провели за участі представника Головного управління національної поліції у Волинській області.

Термін «торгівля людьми» – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина – вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, в тому числі, сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням насильства чи погрозою, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визначаються злочином.

Тема протидії торгівлі людьми є актуальною, адже у кожного з присутніх, якщо не родичі, то знайомі, перебувають за кордоном. Присутні дізналися детальніше особливості явища «торгівля людьми» та як уберегтись від цієї проблеми, отримали поради, котрі стануть у нагоді в разі виникнення форс-мажорних обставин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: