16:27, 15 Серпня 2018

Безробітних лучан вчили досягати поставлених цілей

Кожна людина може бути щасливою та успішною, досягати поставлених цілей. Про це безробітні особи дізнались в Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості на тренінгу «Щоденний коучинг для досягнення цілей», – повідомляє Луцький МЦЗ у “Фейсбук”.

Коучинг – це практика розкриття внутрішнього потенціалу людини за допомогою певних запитань, вправ та методик. Найбільш популярними є бізнес-коучинг та лайф-коучинг. Бізнес-коучинг спрямовує свої запитання задля розвитку певної організації. Лайф-коучинг практично торкається усіх аспектів життя людини – сім’я, кар’єра, відносини, здоров’я, фінанси.

Тренер ГО «Корпорація щастя» Ольга Созонік навчала учасників заходу постановці коучингових питань для просування до професійних цілей.

Учасники тренінгу ознайомились з поняттям «ціль», «мрія», дізнались про методику «Колесо життєвого балансу», пробували визначати індивідуальні стратегії досягнення цілей, опрацьовували обмежуючі ствердження та установки, котрі заважають досягати своїх професійних та особистих цілей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: