18:10, 21 Грудня 2018

Безробітних лучан кличуть служити в армію

Здобути спеціальність захисника держави, гідну заробітну плату і стабільне майбутнє забезпечує військова служба за контрактом. Це почесна й відповідальна місія, за виконання якої беруться справжні патріоти України.

Про це повідомляє Луцький МЦЗ.

На семінар, проведений у Луцькому міському центрі зайнятості з орієнтації на службу в Збройних Силах України, запрошений представник Луцького об’єднаного міського військового комісаріату. Присутній офіцер інформував безробітних, що війська регулярно поповняють випускники вузів, профтехучилищ і звертаються особи різних категорій громадян, які шукають своє призначення у житті. Мінімальний термін проходження контрактної служби становить три роки, максимальний – до п’яти років.

Основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є:

– стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками та показниками профвідбору;

– фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на військову службу;

– мотивація до військової служби.

На військову службу за контрактом до військових частин здійснюється набір по всій території України, а також є можливість готувати абітурієнтів для вступу до військових навчальних закладів.

За більш детальною інформацією, що стосується проходження військової служби за контрактом присутнім рекомендовано звертатись за адресою: місто Луцьк, вул. Теремнівська, 85/А.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: