08:44, 16 листопада 2021

Баварія не відмовиться від різдвяних ярмарків на тлі посилення карантину

Німецька федеральна земля Баварія, де захворюваність на COVID-19 є найбільшою в країні, вирішила не відмовлятися від традиційних різдвяних ярмарків.

Про це повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

За словами організаторів, Нюрнберг, де проводиться найвідоміший ярмарок “Christkindlesmarkt”, виділить утричі більшу площу для його проведення, ніж зазвичай.

Ярмарок відкриється традиційно 26 листопада. Водночас наголошується, що це буде місцем для придбання різдвяних сувенірів, а не проведення вечірок. Вживання алкогольних напоїв та їжі буде відокремлене.

Невакцинованих на ярмарок не допускатимуть. До забезпечення порядку залучать значно більше правоохоронців.

Тим часом у Баварії посилюють карантинні обмеження. За словами прем’єр-міністра Маркуса Зедера, у землі з вівторка відвідувати ресторани, заселятись у готелі, брати участь у заходах зможуть лише вакциновані і ті, хто перехворів на COVID-19. У клубах і на дискотеках вони ще й муситимуть пред’явити негативний тест на коронавірус.

Обов’язок носити маски FFP2 у приміщеннях і транспорті зберігається для всіх.

Для невакцинованих громадян будуть обмежені контакти.

Водночас Зедер наголосив на необхідності скоординованих дій федерального та земельних урядів.

«Проголосити кінець епідемічної ситуації — це неправильний шлях у всіх відношеннях. Ситуація в Німеччині драматична, система охорони здоров’я не протримається довго», — заявив він.

Як повідомлялося, 25 листопада в Німеччині спливає термін національного пандемічного стану. У четвер керівники центру та земель будуть радитися щодо подальших кроків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: