08:37, 12 Березня 2020

Байден переводить виборчу кампанію у «віртуальний» формат через коронавірус

Один із провідних кандидатів виборчих перегонів у США в Демократичній партії Джо Байден прийняв рішення замість масових зустрічей зі своїми виборцями проводити агітацію у віртуальному форматі через загрозу поширення коронавірусу.

Про це повідомило в середу видання The Hill, пише «Укрінформ».

«Колишній віце-президент Джо Байден переходить до так званих «віртуальних» кампаній у Флориді та Іллінойсі на тлі масового занепокоєння щодо спалаху корона вірусу», – зауважується в повідомленні.

Раніше виборчий штаб Байдена запланував заходи у двох штатах, де наступного вівторка пройдуть праймеріз. Втім рішення перейти на “віртуальний” формат спілкування з виборцями було прийняте після політичних консультацій з місцевою владою штатів.

Також повідомляється, що Байден готується виступити зі зверненням щодо коронавірусу COVID-19.

Кампанія Байдена також оголосила в середу, що створить «Консультативний комітет з питань охорони здоров’я» для надання вказівок щодо зменшення загрози захворювань.

Проведення виборчої кампанії у віртуальному форматі на президентських виборах у США є одним з останніх прикладів того, як кандидати на головну посаду в Білому домі шукають способи продовжити перегони в США.

Іллінойс і Флорида наразі є одними з найбільших “призів” для кандидатів у Демократичній партії – Джо Байдена і Берні Сандерса – в плані кількості делегатів, що має значення для отримання одним із них номінації для подальшої участі в перегонах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: