09:13, 28 Березня 2022

Азербайджан вдруге нагадав рф, чий «Нагірний Карабах»

Міністерство оборони Азербайджану повідомило, що заява російського міністерства про те, що Азербайджан залишив свої позиції на території Нагірного Карабаху, не відповідає дійсності.

Про це пише «Українська правда», посилаючись на Міноборони Азербайджану.

“Ніяких змін у позиціях Азербайджанської армії в селі Фаррух та на навколишніх висотах, що є частиною суверенних територій нашої країни, не відбулося.

Інформація про відступ підрозділів Азербайджанської армії із цих позицій не відображає дійсності. Наша армія повністю контролює оперативну обстановку.

Міністерство оборони ще раз заявляє, що у Ходжалінському районі Азербайджану немає села під назвою “Фурух”. Назва згаданого села – Фаррух. Сподіваємося, що у наступних заявах (рф – ред.) назва села буде вказана у правильній формі”, – йдеться у повідомленні.

Також в Азербайджані спростували інформацію рф про порушення режиму припинення вогню з боку Азербайджану та поранення азербайджанських військовослужбовців.

Азербайджан вдруге за кілька днів нагадує рф, що немає такої адміністративно-територіальної одиниці під назвою “Нагірний Карабах”.

Дослівно: “Використання висловлювання “Нагірний Карабах” у заявах Міноборони Росії від 26 та 27 березня є неповагою до територіальної цілісності Азербайджану, визнаної та прийнятої міжнародною спільнотою, зокрема РФ”.

У міноборони нагадали рф, про підписану 22 лютого 2022 року декларацію про союзницьку взаємодію між рф та Азербайджаном.

У першому пункті цієї декларації зазначається, що “рф та Азербайджан будують свої відносини на основі союзницької взаємодії, взаємної поваги незалежності, державного суверенітету, територіальної цілісності та непорушності державних кордонів двох країн, а також прихильності до принципів невтручання у внутрішні справи один одного, рівноправності та взаємності вигоди, мирного врегулювання суперечок та незастосування сили чи загрози силою”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: