15:24, 30 Травня 2022

Автострахування: який купити страховий поліс*

Під час експлуатації авто безпека стоїть на першому місці. В аварії може постраждати водій та інші учасники дорожнього руху, крім цього пошкоджується майно. У всіх цих ситуаціях може допомогти автострахування. Воно не захистить вас від дорожньо-транспортної пригоди або інших нещасних випадків, проте ви можете розраховувати на фінансову компенсацію в рамках страхового покриття.

Якщо ви вирішили купити страховий поліс, зробити це можна в страховій компанії «ПЗУ Україна» — https://www.pzu.com.ua/. У цій компанії представлений широкий перелік програм страхування.

Автоцивілка та КАСКО: для чого потрібно купити страховий поліс

Існує безліч програм автострахування, які ви можете оформити в ПрАТ СК «ПЗУ Україна». Зокрема, йдеться про так звану «Автоцивілку» — обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ). Це страхування повинні оформляти всі власники наземних транспортних засобів в Україні. Існує також добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО), яке оформляється на розсуд автовласника.

Перед тим як купити страховий поліс, ознайомтеся з різницею між цими видами автострахування:

1. Завдяки страхуванню ОСЦПВ ви можете застрахувати свою відповідальність перед третіми особами. Наприклад, якщо ви станете винуватцем аварії, деяку частину ваших фінансових витрат компенсує компанія «ПЗУ Україна».

2. Автострахування КАСКО, у свою чергу, призначене для покриття збитків, завданих вашому транспортному засобу. Водночас в переліку ризиків може бути не тільки аварія, а й пожежа, вибух, стихійне лихо та багато іншого.

Що потрібно враховувати, перш ніж купити страховий поліс

Якщо ви вирішили купити страховий поліс, врахуйте, що на вартість автострахування впливає безліч факторів. Як мінімум, вона залежить від:

1. Переліку ризиків страхування.

2. Ринкової ціни транспортного засобу.

3. Вашого водійського стажу.

4. Умов експлуатації та зберігання транспорту.

5. Терміну дії автострахування.

6. Розміру франшизи.

7. Наявності сигналізації в автомобілі.

8. Категорії, до якої належить транспортний засіб — легкове або вантажне авто, мікроавтобус, мототехніка тощо.

Як купити страховий поліс в «ПЗУ Україна»

Оформити страхування та купити страховий поліс можна на сайті, а також звернувшись безпосередньо до регіонального офісу страхової компанії. Попередню вартість послуги можна розрахувати в режимі онлайн.

За додатковою консультацією ви завжди можете звернутися до співробітників ПрАТ СК «ПЗУ Україна» за контактними телефонами цієї страхової компанії.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: