17:02, 26 Грудня 2019

Автомийка під ключ – ідеальне рішення для заробітку. Огляд бізнес-плану від виробника*

Чому автомийка під ключ є ідеальним рішенням для Вашого бізнесу? Це найзручніший та найдоступніший спосіб швидко відкрити власну справу, оминаючи всі ризики та з правильним інвестуванням. Якщо Вам бракує досвіду, Ви боїтеся “прогоріти”, не знаєте, з чого почати, тоді варто звернутися до кваліфікованих спеціалістів, що цілком орієнтуються у цьому бізнесі.

Хто мається на увазі? Компанію “Green Wave”, що активно будує мийки всією Україною та просуває свій бренд навіть на міжнародному ринку. Враховуючи, наскільки багато машин на дорогах, які черги на традиційних мийках щодня можна споглядати, бізнес МСО як ніколи прибутковий та затребуваний!

Мийка самообслуговування під ключ від “Green Wave”: чому так вигідно замовляти саме у них?

Якщо Вас цікавила мийка самообслуговування під ключ, Ви напевно моніторили ринок, шукали команду, якій варто довіритися. Такі компанії на сьогодні є, хоча їх і мало, проте значна частина з них не заслужила довіри серед українських підприємців. З “Грін-Вейв” якраз ситуація зовсім інша, позаяк це успішний бренд, якому довіряють як прості водії, так і досвідчені бізнесмени та новачки.

Основні переваги співпраці:

– Гарантують рентабельність мийки самообслуговування, допомагають обрати правильну ділянку, мають чіткий бізнес-план реалізації проєкту.

– Використовують на об’єктах обладнання преміум-класу італійських, японських та німецьких виробників.

– Одразу складають повноцінний та виправданий кошторис, в якому Ви бачите вартість мийки самообслуговування під ключ. Тобто непередбачуваних витрат і доплат не буде.

– Допомагають з документацією, виконують проєктні, будівельні, монтажні та облицювальні роботи самостійно, тому гарантують результат та 100 % рентабельність.

Кожна їх мийка самообслуговування, ціна на яку залежить від комплектації та обраного пакета пропозицій, оснащується професійним устаткуванням, що здатне витримувати великі навантаження. Також у Вас є можливість замовляти органічну автохімію за привабливою ціною, виробником якої є власне “Грін Вейв”. Тобто Вам не лише збудують сучасну МСО, але ще й вирішать проблему закупівель ремкоплектів та хімії — справжня мийка “з нуля”!

Автомийка: купити у “Green-Wave” простіше та надійніше, аніж будувати власноруч!

Вас зацікавила автомийка? Купити її можна після консультації з фахівцями. До плану реалізації також входять пошук ділянки та оцінка ризиків/окупності/прибутковості, розробка проєкту, кошторис, будівництво конструкції та монтаж обладнання.

Франшиза автомийки не передбачає роялті, а вже за 14 місяців можна вийти на чистий дохід до 70 %! У мегаполісах та Києві окупність можлива вже за 1,5-2 роки, у невеликих містах середньо за 37-50 місяців. Це дійсно вигідний та прибутковий вид бізнесу, а надто, коли у Вас є підтримка такого професіонала, як green-wave!

Неважливо, де саме буде Ваша мийка самообслуговування під ключ: ціна у м. Львів, Дніпро або Чернігові незмінна! На сайті Ви можете ознайомитися зі “Смарт” та “Преміум” пакетами пропозицій. Обов’язково зателефонуйте консультантам компанії та поставте їм всі свої запитання, тоді Ви матимете чітке уявлення про цей бізнес! Зробити це можна за телефоном: 096-77-29-137.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: