08:44, 22 Липня 2020

Аваков заявив, що затримали спільника луцького терориста

У Харкові затримали чоловіка, з яким спілкувався затриманий зловмисник. Про це повідомив глава МВС України Арсен Аваков на брифінгу в Луцьку вчора, 21 липня. 

Про це інформують на сайті поліції Волині.

Міністр внутрішніх справ повідомив, що в результаті спецоперації правоохоронці звільнили заручників, яких зловмисник утримував зранку у центрі Луцька. Спочатку в результаті перемовин звільнили трьох заручників – підлітка і двох жінок, одна з яких – вагітна. Згодом правоохоронці вивели з автобуса ще десять осіб, яких зловмисник утримував як заручників. У підсумку проведеної операції ніхто із заручників або правоохоронців не постраждав.

«Жодного пораненого нема, жодної вибухівки, яка закладена в інших місцях – нема», – підкреслив Арсен Аваков.

Глава МВС додав, що зловмисник був озброєний пістолетом і автоматом, а також мав при собі бойові гранати. Крім того, Арсен Аваков повідомив про виявлення ймовірного спільника затриманого у Луцьку чоловіка.

«Пару годин тому в Харкові затриманий його товариш, з яким він мав ділові контакти. Там вилучили кілька одиниць зброї, патрони, вибухівку тощо», – повідомив Арсен Аваков.

Перший заступник Голови Національної поліції України Євген Коваль зазначив, що вдале проведення спецоперації було зумовлене командною роботою поліції і Служби безпеки України. Учасники спецоперації намагалися зібрати максимум інформації, вивчити настрої пасажирів захопленого автобуса, встановити місце розташування нападника та його наміри.

«Від цього залежав план подальших дій і результат спецоперації. Нам вдалося це зробити перемовинами, завдяки допомозі Президента. Я думаю, що це гарний результат», – зазначив перший заступник глави Нацполіції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: