16:41, 26 Січня 2021

«Aurum» пропонує ювелірні прикраси на будь-який смак*

Якісні ювелірні прикраси мають красиві візерунки та мотиви, які радують та привертають увагу. Це можуть бути оригінальні сережки, кліпси, намиста, каблучки або браслети. Підшукуючи прикраси, варто звернути увагу, серед іншого, на матеріал, з якого вони виготовлені.

Якщо ви плануєте придбати жіночі прикраси для подарунка або прагнете збільшити свою власну колекцію ювелірних виробів, звертайтеся в ювелірну компанію «AURUM» (https://aurum.in.ua/ua/), де ви завжди знайдете те, що шукаєте.

Сережки

Це тип прикрас користується значною популярністю. Нині їх вибір величезний, і кожна жінка може знайти модель своєї мрії. Такі прикраси можна підібрати до конкретного випадку, часу доби або власних уподобань.

Сережки за типами застібок:

– Сережки з гвинтовими застібками подобаються багатьом жінкам. Перш за все, вони зручні і їх можна поєднати з багатьма стилями. Такі сережки можуть бути класичними, мінімалістичними, багато прикрашеними або сучасними.

– Сережки із застібкою на англійському замку найчастіше бувають видовженими. Вони можуть бути прикрашеними блискучими каменями або містити оригінальні геометричні елементи.

– Сережки-обручі можна назвати позачасовим. Дуже часто вони з’являються в трендах і іноді зазнають деяких модифікацій. Розмір цих сережок варто підбирати індивідуально, щоб вони не були занадто великими.

– Кліпси є чудовою альтернативою традиційним сережкам. Вони стануть у нагоді жінкам, які не мають дірок у вухах, але хочуть унікальних прикрас. Такі сережки обладнані спеціальним затискачем. Також є кліпси на магнітах, які закріплюються з обох боків вуха.

Намисто

Намисто — це прикраса, яка не виходить з моди. Його легко підібрати до власного індивідуального стилю.

Виділяють такі намиста:

– Коротке намисто, яке часто вибирають для особливих випадків.

– Ланцюгове намисто, яке складається з більшої кількості елементів і може мати різні ювелірні аксесуари.

– Намисто з підвісками ідеально підходить для повсякденного носіння. Це може бути намисто з іменем, літерою, серцем або іншим унікальним орнаментом.

Браслети

Це дуже популярна форма прикрас. Вони можуть бути, як тонкими, так і масивними. Для жінки добре мати набір різних браслетів, які стануть ідеальними повсякденними прикрасами.

Браслети бувають такими:

– Модульні браслети, які можна адаптувати до власного стилю. Секрет оригінальності цієї прикраси полягає в тому, що ви можете вибирати різноманітні аксесуари, модулі та підвіски, які стануть складовими унікального браслету.

– Ланцюгові браслети, які найчастіше виготовляються із золота або срібла. Це класичні ювелірні вироби, котрі ніколи не виходять з моди.

– Браслети з бісеру, що відзначаються різноманітністю кольорів та мотивів. Ви можете легко підібрати їх до своїх уподобань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: