20:43, 11 Березня 2020

Атовці з Волині побували на реабілітації у Львові

Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує працювати у напрямку проведення соціально-психологічної реабілітації воїнів АТО та їх сімей.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

За сприяння Ковельської міської ради та волонтерів нещодавно вдалося розпочати реалізацію соціального проекту “Жива надія”. Його мета  – допомогти ветеранам, воїнам АТО пізнати самого себе,  зціливши душевні рани та з гідністю пережити посттравматичні події.

Перший етап охопив сім сімей. Серед учасників – чоловіки, що пережили полон, отримали поранення, а найбільше, звичайно ж, постраждала їх душі. Спалахи війни залишили по собі глибокі рани, які непосильною ношею лягли на кожного з них.

Ковельчан зустрів містичний та неперевершений Львів! Три дні поспіль, група інтенсивно працювала. Модераторами тренінгу стали – Зіновій Онишко, лікар-психіатр, спеціаліст із узалежнень, член Української спілки психотерапевтів, керівник проекту “Жива надія” та Світлана Сайко, психолог, психотерапевт, учасник проекту “Жива надія”.

Тренінг проходив у формі вправ, візуалізацій, творення пілігриму, практичних та домашніх завдань. Проте, організатори поставили собі за мету зробити триденний тренінг емоційно забарвленим, аби активізувати всі ресурси для отримання позитивного результату.

Крім того, наші герої  зі своїми чарівними дружинами побували в оперному театрі Львова. Опера Дж. Верді “Аїда” вразила своєю величчю, допомогла відкрити двері у прекрасний світ мистецтва, який неабияк лікує зранену душу.

Академічний інструментальний ансамбль “Високий замок” радо вітав гостей у Львівській національній філармонії. Українські пісні, жива музика, надзвичайний, старовинний інтер’єр надихали та збагачували. Все це вдалося організувати завдяки допомозі Львівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За це ми їм щиро дякуємо!

А ще були подорожі по старовинному місту,  його вузьких вуличках.  Перша українська церква, величні постаті Данила Галицького, Тараса Шевченка, старовинні квартали зі своїми легендами, гарнізонний храм, який береже вже історію сьогодення.

Все це вдалося  побачити завдяки талановитому і надзвичайно обізнаному екскурсоводу Марії Хорняк-Лукьяновій. Вона з легкістю змогла зацікавити найвибагливішого слухача! Ми щиро вдячні пані Марії за допомогу, за її добре та щире серце!

Перший етап проекту закінчився. Кожна хвилина прожита разом з групою була сповнена радістю і надією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: