10:13, 18 Грудня 2021

Асоціацію міжнародних перевізників Волині та Рівненщини очолив депутат Волиньради

На зборах Ради регіону Волинської та Рівненської областей Асоціації міжнародних автоперевізників України обрали голову та обговорили проблемні питання організації  вантажоперевезень за кордон. На засідання запросили і голову Волинської обласної ради Григорія Недопада.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

До складу Асоціації входить 32 перевізники, з яких 22 – представляють Волинь, а ще 9 – Рівненську область. Загальним рішенням учасники регіональних зборів обрали нового керівника організації, її очолив депутат Волинської обласної ради Віктор Козак.

Крім того, під час засідання обговорили питання щодо надання перевізникам дозволів на міжнародні автомобільні вантажні перевезення, зокрема, до Польщі. За останні 5 років товарообіг між двома країнами збільшився удвічі, одночасно кількість дозволів зменшилась на 40 тисяч .

Григорій Недопад також зазначив, що у тісній співпраці із АсМАП Волиньрада намагається вирішити питання збільшення квоти на вантажні перевезення.

«Ми разом з Віктором Козаком мали розмову із заступником Міністра інфраструктури Мустафою Найємом щодо ситуації, яка склалася на українсько-польському кордоні. В Мінінфраструктури про це знають і зараз ми спільно працюємо над вирішенням цієї проблеми, – зазначив Григорій Недопад. – Крім того, ми обговорювали питання щодо розширення митного посту «Ягодин». Це дозволить пришвидшити перетин кордону та створить належні умови для вантажних перевезень».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: