15:01, 03 Березня 2023

Арсен Мірзоян 7 березня з великим концертом у Луцьку: «Зустрінемо весну разом!»

Приголомшливе світлове шоу, нова весняна концертна програма з усіма улюбленими піснями, красою до мурашок та величезною порцією драйву й найкращого настрою!

Арсен Мірзоян у вівторок приїде у Луцьк, аби запалити наші серця весняним позитивом, добірною романтикою і незабутньою атмосферою.

“Луцьк, чекаю всіх вас! Зустрінемо весну разом! — запрошує Арсен Мірзоян, готуючи чимало сюрпризів для лучан і гостей міста.

Непередбачуваний, відвертий та завжди щирий.

На українській сцені Арсен Мірзоян — один із найхаризматичніших співаків, чий винятковий оксамитовий голос вже понад 10 років полонить серця жінок, а щирість і глибина кожної пісні та 9 років волонтерства заслужили тверду повагу чоловіків та ЗСУ.

Для волинян Арсен Мірзоян — один із найулюбленіших співаків, адже його концерти у Луцьку завжди проходять за абсолютних аншлагів.

На своїх концертах Арсен Мірзоян вміє створити таку фантастичну атмосферу, що щоразу це винятковий захват, потужний драйв, зворушливі моменти і найсолодша ейфорія.

На концерті у Луцьку 7 березня співак виступить зі своєю командою у повному складі, тож дасть максимального драйву і найулюбленіших пісень.

У новій весняній програмі Арсен Мірзоян об’єднав всі свої найкращі хіти, аби глядачі кожну пісню співали всією залою, не стримуючи емоцій і насолоджуючись кожною миттю.

«Вінні-Пух», «Бувай, малий», «Джеральдіна», «Поцілуй», «Ідіоти», «Не Магеллан», «Паперовий сніг», «Королева», «Моя країна», «Подружка» — у Луцьку прозвучать всі улюблені пісні й багато тих, які співак давно не виконував на своїх концертах.

Запрошуйте своїх коханих і друзів та приходьте отримати найсильніші емоції на великому весняному концерті Арсена Мірзояна у Луцьку!

У вівторок, 7 березня, о 19:00 у «Промені» буде краса до мурашок, вибух кольорів, світла, сенсів, неймовірної музики і шаленої енергетики.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: