10:31, 25 Квітня 2022

Армія рф виснажена Маріуполем і не може досягти прориву на сході України

Українські захисники Маріуполя виснажили багато російських підрозділів та знизили їхню боєздатність.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє Міноборони Великої Британії у «Tвіттері».

«Рішення росії взяти в облогу, а не атакувати маріупольський металургійний завод «Азовсталь», означає, що багато російських підрозділів залишаються закріпленими в місті і не можуть бути передислоковані. Українська оборона Маріуполя також виснажила багато російських підрозділів та знизила їхню боєздатність», – заявили у відомстві.

Зазначається, що без достатньої матеріально-технічної та бойової підтримки війська рф ще не досягли значного прориву на сході України.

У Міноборони Британії додали, що міністерство оборони росії запропонувало, щоб виплати компенсацій сім’ям загиблих військовослужбовців контролювали військові, а не цивільні чиновники.

«Це, ймовірно, відображає бажання приховати справжні масштаби втрат росії від місцевого населення»,  – додали у відомстві.

Як повідомлялося, агресія росії спровокувала в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Загарбники бомбардують беззбройних жителів, блокують гуманітарну допомогу.

Із заблокованого російськими загарбниками Маріуполя загалом евакуювалися на підконтрольну українській владі територію близько 150 тисяч жителів, залишаються у місті ще близько 120 тисяч.

Маріуполь продовжують боронити бійці полку “Азов”, українська морська піхота, мотострілки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: