14:32, 01 Лютого 2023

Арахамія анонсував підозри чиновникам Міноборони та звільнення всього керівництва митниці

Керівник парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія анонсував вручення повідомлень про підозру високопосадовцям Міністерства оборони України, звільнення всього керівного складу української митниці.

Про це він написав у «Телеграм».

«Буду інформувати громадськість про анонсовані весняні посадки. Сьогодні: обшуки у податковій; вручення повідомлень про підозру високопосадовцям Міністерства оборони; обшуки у Коломойського по «Укрнафті»; ціла серія негласних слідчих дій; обшуки у Авакова; обшуки у Столара; звільнення всього керівного складу митниці», – зазначив Арахамія.

Він запевнив, що країна під час війни буде змінюватися.

«Якщо хтось не готовий до змін, то держава сама прийде і допоможе їм змінитися», – наголосив керівник фракції «Слуга народу».

Як повідомлялося, видання «Дзеркало тижня» опублікувало матеріал, згідно з яким нібито ціни на закупівлю харчів і надання послуг із харчування для військових у контракті Міністерства оборони України перевищують роздрібні у два-три рази. Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочали розслідування щодо закупівель продуктів для військових Міністерством оборони. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив створити оновлену систему закупівель для армії.

Останнім часом з’являється багато повідомлень про викриття корупційних схем, до яких причетні українські митники.

1 лютого у ЗМІ з‘явилася інформація щодо проведення обшуків у олігарха Ігоря Коломойського, колишнього міністра внутрішніх справи України Арсена Авакова, бізнесмена і народного депутата, обраного до Верховної Ради від забороненої політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадима Столара.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: