20:12, 31 Жовтня 2022

Антикорупційний суд заарештував екс-голову ДФС, застава – 523 мільйони гривень

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 523,2 млн грн для екс-глави Державної фіскальної служби, який підозрюється в одержанні 722 млн гривень неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у «Телеграм».

“Суддя, заслухавши учасників процесу, частково задовольнила клопотання та застосувала до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 17 грудня 2022 року з альтернативою внесення 523,2 млн гривень застави”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у разі внесення застави на підозрюваного покладуть ряд процесуальних обов’язків, зокрема прибувати до детектива, прокурора та суду за першим викликом; не відлучатися із м. Києва без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти прокурора, детектива або суд про зміну свого місяця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з іншим підозрюваними у справі та свідками; здати на зберігання до відповідного територіального підрозділу Державної міграційної служби України паспорт (паспорти) для виїзду за кордон; носити електронний засіб контролю (браслет).

За версією слідства, очільник ДФС за пособництва свого радника протягом 2015 -2016 років одержав на свою користь та на користь третіх осіб понад 722 млн гривень неправомірної вигоди за вчинення дій, пов’язаних із забезпеченням відшкодування ПДВ підконтрольним власнику агрохолдингу юридичним особам у розмірі понад 3,2 млрд гривень.

Як відомо, у 2015 -2016 рр. ДФС очолював Роман Насіров.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: