16:57, 18 Липня 2022

Ансамбль «Награш» з нагоди 50-річчя зібрав ковельчан на благодійний концерт на підтримку Збройних сил України

П’ятий благодійний концерт місцевих колективів відбувся у Ковелі. Цього разу до благородної місії долучився лауреат міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів народний ансамбль народної музики «Награш».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У цьому році він відзначає півстолітній ювілей з часу створення. І майже увесь цей час його незмінним керівником є Віталій Зіньчук.

Надзвичайно яскрава палітра музичних творів – у репертуарі «Награшу». Учора у цьому переконались ковельчани, які прийшли на концерт і довго не відпускали ансамбль з імпровізованої сцени біля фонтану.

Склад «Награшу» постійно змінюється, але все ж його основою є викладачі та учні школи мистецтв. Також з колективом уже давно співпрацює одна із його солісток – Галина Тарасова. До речі, з нею разом грає її онук Михайло.

В ансамблі є люди, професії яких не перетинаються з музикою – бухгалтер Людмила Ратнюк та водій Юрій Манзюк.

Не так давно прийшов до них молодий талант Роман Морозов. І важко уявити цей колектив без голосу Андрія Мигулі, начальника управління культури, молоді, спорту та туризму.

У 1991 році «Награш» гастролював в Італії. Колектив було запрошено на аудієнцію до Папи Римського Івана Павла ІІ. У величезному залі була сила-силенна люду з різних країн світу. Кожна делегація презентувала себе музичним твором.

Ансамбль з Ковеля виконав легендарну «Червону калину». Всі були в захваті від української пісні, неймовірних костюмів та шедевральних голосів.

Це одна з історій із колекції спогадів колективу. Учора для ковельчан теж звучала «Червона калина».

“Всі наші артисти прагнуть долучитися до хорошої справи та зібрати кошти для Збройних сил України, підтримати нашу армію, тих, хто дарує нам новий день тут – у рідному місті. І завдяки нашим воїнам у ковельчан сьогодні є унікальна можливість послухати прекрасних артистів, яким аплодували у різних країнах Європи. Тож велике спасибі керівнику Віталію Зіньчуку, усім, хто є частинкою цього чудового колективу, за творчість і хороший вечір. Нехай і надалі музика єднає вас, додає натхнення і якнайшвидше вона зазвучить під нашим мирним українським небом”, – сказав міський голова Ігор Чайка, вітаючи “Награш” з ювілеєм.

Під час благодійного концерту зібрали 14  581 гривню. Кошти передадуть на потреби 2-го окремого стрілецького батальйону (в/ч А7086).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: