20:32, 03 Серпня 2018

Андрій Садовий на «Бандерштаті»: «Немає питань, які не вирішуються. Є люди, які не хочуть їх вирішувати»

“Ми українці не дуже добре знаємо один одного. Мені доводиться подорожувати і я розумію, що можна зробити багато, якщо є клепка в голові і місто та країну розвивати,” – такими мотиваційними словами та з великим бажанням поділитись досвідом розпочав свій виступ міський голова Львова – Андрій Садовий на гутірковій сцені “Бандерштату” сьогодні, 3 серпня.

Львів’яни цікавились як вирішити міські проблеми. Однією з головних є проблема транспорту – нестача рухомого складу та мала заробітна плата водіям. Андрій Садовий наголосив на тому, що транспорт є від комунальних підприємств і від приватних підприємців. Проблем із відтіком кадрів у комунальних підприємствах немає, а до 2020 року весь рухомий склад на усіх маршрутах має бути оновлений. Також вперше в Україні буде запроваджено електронний квиток.

На питання про президентські вибори говорив неохоче.

“Ви хочете щоб я був президентом? Запитайте у львів’ян. Це ж треба обирати – або Львів, або Україна. Це велика відповідальність, адже ти береш відповідальність за країну та націю. Я відповідальна людина, тому сьогодні я просто насолоджуюсь музикою, а про президентську кампанію будемо говорити тоді, як вона розпочнеться”, – каже Садовий.

Коли молодь запитала, чи будуть при електронному квитку пільги для студентів міський голова зазначив: “Є дві категорії, з якими не можна сперечатись: церква і студенти. ”

“Про людей, які нас захищають, ми піклуємось. У нас є резерв квартир, які ми даємо бійцям, які повертаються зі сходу, сім’ям, які втрачають годувальника. І дай Бог, аби не було кому ці квартири давати. Насправді, коли ми приймали це рішення, то думали, що його запровадять на рівні уряду. Але не так сталось як гадалося”, – каже міський голова Львова.

Також не обійшло стороною питання про львівське сміття.

На що Андрій Садовий засміявся: “Сміття у Львові вже немає. Є ще трохи на Банковій та Грушевського, але ми його там почистимо”.

Щодо порад по розвитку міст було сказано, що у невеличких містах з “неадекватною” владою варто знаходити однодумців, які готові бути чесними та робити щось для міста і для людей. Тоді надається інструментарій для роботи з містом і воно розвивається. Принцип Андрія Садового: “Немає питань, які не вирішуються, є люди, які не хочуть їх вирішувати.”

Він готовий працювати з людьми, які ще не “заляпались”, не продались і є перспективними. Сьогодні у львівських школах є смарт-дошки, 3Д принтери та сучасні лабораторії. Адже інвестування у науку, на думку Андрія Садового, принесе і місту, і країні успіх та визнання. Наука, освіта та культура – мають бути основні галузі інвестування грошей у нашій країні. Бо лише освічені та культурні люди зможуть будувати гідну країну.

“Я отримую меншу заробітну плату, ніж мої заступники. Бо кращим людям потрібно платити, інакше вони втечуть”, – зазначає Садовий.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: