08:00, 05 Січня 2021

Американські різдвяні хіти та українські щедрівки: у Луцьку лунав різдвяний джаз

Світові хіти та українські щедрівки: відомі українські джазові музиканти, лідери проекту «ShockolaD», Анастасія Літвінюк та Ігор Гнидин, темпераментний контрабасист Сергій Федорчук, яскрава джазова вокалістка Юлія Швед та неповторний співак з Нігерії Пол Комолафе, презентували лучанам спеціальну джазову програму улюблених світових хітів «Різдвяний Jazz».

Концерт відбувся 4 січня в обласному музично-драматичному театрі у Луцьку. Організатори – івент-агенція «Tikhonov Agency».

Вітаючи з новим роком та прийдешнім Різдвом Христовим, Ігор Гнидин бажав лучанам, щоб новий рік був кращим, ніж минулий.

Юлія Швед зауважила, що минулий рік був дивним, але щороку перед новорічними святами має традицію – думати про те, які три добрі речі трапилися цього року. Попри те, що 2020 рік був складним та перекреслив багато планів, їй хотілося б, щоб після цього концерту кожен з глядачів подумав про три речі, за які він вдячний 2020-му року.

У програмі лунали всесвітньовідомі хіти «Christmas song», «Jingle bells», «Let it snow», «Silent night», «White Christmas», «Santa baby», «It’s beginning to look a lot like Christmas», «Have yourself a merry little Christmas» та інші.

Пол Комолафе перед виконанням композиції «Winter wonderland» зауважив, що цього року, Різдво, на жаль, може бути не білим, а дощовим. Попри несвяткову погоду, він визнав, що у Луцьку чудова публіка.

Наприкінці виступу музиканти вирішили «заколядувати по-нашому»: лунали українські колядки та щедрівки з проекту «Щедрий вечір з добрим джазом». Під час виконання колядки «Тиха ніч» зоряне небо створили сотні ліхтариків глядачів у залі.

Перед завершальними композиціями концерту Анастасія Літвінюк подякувала усім причетним до виступу та насамперед тим, хто прийшов, аби послухати музику.

«Наша музика – для вас, ми мусимо її дарувати і відчуваємо енергію, яку ви віддаєте нам. Ми разом творимо щось високе і вічне, чим є музика. Без музики життя було б значно сумнішим, ніж воно є з музикою»,  – звернулася вона до глядачів, запрошуючи усіх до спільного колядування та щедрування.

На біс виконали пісню «Feliz Navidad» трьома мовами – іспанською, англійською та українською.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: