12:52, 13 листопада 2019

Американське агенство визнало луцьку лікарню найкращою в області

Луцьку міську клінічну лікарню визнали найвищим рейтинговим медичним закладом інтенсивного лікування на Волині.

Про це йдеться на сторінці Луцької міської клінічної лікарні у “Фейсбук”.

Протягом 2019 року в Україні йде активна підготовка до реформування спеціалізованої медичної допомоги. У всіх областях сформовані госпітальні округи та госпітальні ради. Наступне важливе завдання: проаналізувати мережу медичних закладів та визначити перспективні медичні заклади — лікарні інтенсивного лікування. У таких закладах має бути відповідне обладнання і персонал. Відтак, лікарні інтенсивного лікування забезпечать діагностику та лікування широкого кола невідкладних станів в стаціонарних умовах у цілодобовому режимі.

Для того, щоб визначити перспективні лікарні інтенсивного лікування на місцевому рівні, необхідно провести об’єктивний аналіз.

Проект “USAID” в Україні “Підтримка реформи охорони здоров’я” запропонував технічну допомогу з оперативного детального неупередженого аналізу мережі закладів охорони здоров’я. Спеціально розробили «Методологія визначення багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування». Вона враховує як поточну потужність лікарень, ефективність їх функціонування, затребуваність відповідних медичних послуг населенням, так і територіальну доступність послуг для населення.

Протягом року “USAID” провів аналіз в 21 області України, зокрема, і у Волинській.

Для оцінки лікарень щодо їх спроможності виконувати функції багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування використовували 44 індикатори. Враховували запит населення, невідкладність надання медичних послуг (гострота випадків), функціональні потужності закладів та функціональна ефективність.

За результатами аналізу закладів, які надають спеціалізовану медичну допомогу у Волинській області, Луцька міська клінічна лікарня отримала найвищу рейтингову оцінку серед закладів області та рекомендована для визначення лікарнею інтенсивного лікування ІІ рівня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: