09:10, 04 Грудня 2018

Американці прощатимуться із Бушем-старшим у Вашингтоні

Літак, який перевозив тіло 41-го президента США Джорджа Буша-старшого зі штату Техас, прибув у другій половині дня понеділка, 3 грудня, до бази ВПС США “Ендрюс” під Вашингтоном.

Звідти труну перевезуть в головну будівлю Конгресу, де відбудеться прощання людей з колишнім главою Сполучених Штатів, – повідомляє “Укрінформ” з посиланням на інформагентство “AP”.

“Джордж Буш-старший повернувся востаннє до Вашингтона в понеділок, після чого попрямує до Капітолію, де (труна з його тілом – ред.) буде виставлена для публічного прощання, щоб нація могла віддати належне 41-му президенту за весь час його служби”, – зазначається в повідомленні.

Під час прощання в Техасі, перед вильотом літака з тілом колишнього президента, на його честь був здійснений салют почесті з 21-ї гармати.

41-й президент США й батько 43-го президента Джордж Буш-старший пішов з життя минулої п’ятниці у віці 94 років після тривалої хвороби. Свою службу нації він розпочав пілотом ВПС США під час Другої світової війни. Він також був посланцем США до Китаю, віце-президентом і президентом США.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: