19:20, 20 Березня 2019

Амбулаторії Волині збагатилися двома новими автомобілями. ФОТО

На Волині для сільських амбулаторій Ковельщини державним коштом придбано два автомобілі.

Про це повідомляє Ковельська райдержадміністрація на своїй сторінці у «Фейсбук».

Не так давно – у період новорічних свят – новими автомобілями збагатилися амбулаторії загальної практики сімейної медицини сіл Облапи, Поворськ та селища Голоби, а нині, державним коштом закуплено ще 2 автомобілі марки Renault Ducter (Рено Дастер) для амбулаторій ЗПСМ сіл Тойкут та Уховецьк, які з нуля почнуть зводити найближчим часом.

Тож 20 березня 2019 року за участі голови районної державної адміністрації Віктора Козака, голови районної ради Андрія Броїла, головного лікаря Ковельського МТМО Олега Самчука, керівників органів місцевого самоврядування відбулася урочиста передача автомобілів.

Як відомо, нині триває активна фаза реформування первинної ланки медицини, тож на рівні найвищої державної влади і на місцях робиться все для того, аби поліпшити якість надання первинних медичних послуг пацієнтам.

Зміцнення матеріальної бази і забезпечення новим медичним обладнанням амбулаторій загальної практики сімейної медицини, будівництво нових амбулаторій у сільській місцевості і придбання для кожної АЗПСМ легкових автомобілів – один із важливих напрямків реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України. 

«Вагомі зміни у реформуванні сільської медицини відбуваються і на Ковельщині, тож нині функціонує 72 фельшерсько – акушерських пунктів, 12 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, ведеться реконструкція приміщення під амбулаторію у співробітництві зі Світовим банком у селі Зелена, виділені кошти з державного бюджету на будівництво нових амбулаторій у селах Тойкут і Уховецьк, планується будівництво нової амбулаторії у селі Дубове. Автомобілі для амбулаторій — це ще один крок до наближення медицини до людей, адже сімейні лікарі матимуть можливість оперативно здійснювати виїзди до пацієнтів, транспортувати тяжкохворих у міські медичні заклади. Відтак, поетапно та змістовно підвищується якість медицини у сільській місцевості», — зазначив Віктор Козак.

Не менш урочисто та святково сприйняли звістку про подарунки — легкові автомобілі для амбулаторій загальної практики сімейної медицини сіл Тойкут та Уховецьк місцеві жителі. А відтак, щирими оплесками вітали новенькі авто на подвір’ях місцевих медичних установ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: