14:03, 21 Червня 2024

Алея Слави, банери з портретами Героїв та перенесення обеліска: мер Володимира зустрівся із рідними загиблих Героїв

Володимирський міський голова провів зустріч із рідними загиблих та померлих захисників, під час якої обговорили кілька важливих питань.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Володимирський міський голова Ігор Пальонка.

«Перш за все повідомив про завершені роботи з облаштування доріжки бруківкою на Алеї Слави, що на Федорівському кладовищі. Наразі там залишилося встановити спеціальні засоби для того, щоб на доріжку не заїжджав транспорт. Це має бути виключно пішохідна зона.

Важливо було дізнатись позицію родин щодо перенесення Обеліска слави з площі Героїв, адже дозвіл на це ми уже отримали. В результаті обговорення зійшлися на думці, що це зробити варто, але після закінчення війни, адже вартість демонтажу, ексгумації могили та перепоховання останків потягне на чималу суму, яку краще використати на допомогу  воїнам.

Порушили на зустрічі і питання встановлення банерів з портретами Героїв у центрі міста. Якщо раніше більшість родин, які і подали таку ідею, підтримували її, то нині частина вважає, що це не часі.

Домовились, що члени родин проведуть щодо цього додаткове голосування. Ми ж, своєю чергою, готові її реалізувати, оскільки маємо і виділені кошти і розроблений проєкт.

Також під час зустрічі члени сімей захисників задавали питання, які їх хвилюють щодо різних сфер, і мали можливість отримати відповіді від керівників відділів, управлінь та районного центру комплектування», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: