11:38, 13 Лютого 2024

Активна молодь Володимирської громади долучилася до «Форуму Впливових»

Протягом двох днів, 10 та 11 лютого,  у Львові проходив «Форум Впливових», на якому підбили підсумки масштабного всеукраїнського проекту «Впливові», що залучає небайдужу молодь до розвитку своїх територіальних громад. Володимир-Волинську міську територіальну громаду представляла команда у складі: Анни Лещенко, Катерини Терешко, Анастасії Дубенчук та Ірини Вавринюк, які презентували проект «Художня майстерня».

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Основна мета заходу – презентація командами своїх напрацювань та концепцій партнерам. «Форум Впливових» складався з дискусійних панелей, презентацій проектів впливової молоді з 25 громад. Окрім того, представники ГО «Українська академія лідерства», EasyBusiness та Центру економічного відновлення презентували результати проекту «Впливові».

Під час форуму обговорили:

Як молодь може впливати на відновлення та розвиток України,

Як органи місцевого самоврядування працюють з молоддю і як це впливає на розвиток громад,

Інструменти для впливової молоді, яка хоче змінювати громади.

У рамках проекту понад 250 учасників та учасниць з 25 громад пройшли онлайн-навчання з проектного менеджменту та вдосконалили свої навички у плануванні та втіленні проектів. Завдяки отриманим знанням та плідній співпраці учасників з менторами, протягом останніх місяців команди у громадах напрацювали ціннісні проекти, спрямовані на впровадження місцевих змін у сферах неформальної освіти, національно-патріотичного виховання, розвитку молоді та молодіжних просторів, спорту, брендуванню громад та туризму, а також інформаційні та інфраструктурні ініціативи.

На завершення заходу усі учасники отримали сертифікат за участь у проекті «Впливові» та проходження курсу про створення проектів у громадах, який складався з 7 модулів.

Форум став платформою для обміну ідеями, проведення палких панельних дискусій, але головне – це можливість для молодих лідерів та проактивних громад взаємодіяти наживо та отримати цінну інформацію від провідних експертів.

Проект «Впливові» реалізовується ГО «Українська Академія лідерства» у партнерстві з EasyBusiness спільно з Центром Економічного Відновлення та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проект USAID «ГОВЕРЛА» HOVERLA / проект USAID в Україні. Зміст цього проекту не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: