08:43, 05 Жовтня 2021

Акції «Facebook» падають через обвинувачення з боку екс-працівниці

Акції компанії “Facebook” впали до найнижчого рівня з червня в понеділок після зливу інформації про те, що соціальна мережа-гігант «ставить прибуток над безпекою своїх користувачів».

Як передає “Укрінформ”, про це повідомляє “Bloomberg”.

Варто зауважити, що за понеділок вартість акцій Facebook загалом упала на 5,44 %.

Так, колишня менеджер компанії Френсіс Хауген публічно звинуватила її керівництво в бажанні збільшити прибутки за рахунок інтересів спільноти.

Хауген, як зазначається, пропрацювала у “Facebook” із 2019 року і встигла таємно копіювати десятки тисяч сторінок внутрішніх досліджень та аналітики компанії, на основі яких вийшло кілька критичних у бік соцмережі статей.

Хауген пішла з компанії в травні цього року, а у вересні подала анонімні скарги у федеральні правоохоронні органи, звинувативши Facebook у обмані своїх користувачів стосовно прогресу в протистоянні ненависті, насильству та дезінформації в Інтернеті.

Нещодавно Френсіс Хауген публічно розкрила свою особу.

«У “Facebook” я знову й знову спостерігала конфлікт інтересів між тим, що було добре для спільноти, та тим, що було добре для самої компанії. І щоразу “Facebook” вибирав найбільш вигідне рішення для своїх власних інтересів, зокрема фінансових», — наголошує Хауген.

За її словами, контент, що викликає сильні емоції, притягує та втримує аудиторію, змушує юзерів проводити в соцмережі більше часу, що приносить компанії в підсумку більше коштів.

Саме тому “Facebook”, як наголошує Хауген, поширює величезну кількість подібного контенту – без огляду на обіцянку боротися з дезінформацією та мовою ненависті, що шкодить суспільству.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: