11:05, 10 Квітня 2019

Аграрний сектор Волині став провідною галуззю економіки

Провідною галуззю економіки Волинської області є аграрний сектор.

Про це повідомляє у «Фейсбук» голова Волинської ОДА Олександр Савченко.

Зокрема, за 2018 рік виробили сільськогосподарської продукції на суму понад 7 мільярдів гривень. П’ятий рік поспіль валове виробництво зернових і зернобобових перевищило один мільйон тонн.

До слова, виробництвом сільськогосподарської продукції займаються 248 агропідприємств, 600 фермерських господарств та майже 150 тисяч особистих селянських господарств. Позитивним є те, що відбувається процес омолодження фермерства. 

Лише протягом минулого року на Волині зареєстрували два десятки нових фермерських господарств. А завдяки останнім новаціям державної фінансової підтримки їх кількість, без сумніву, буде збільшуватися.

Нагадаємо, що у 2018 році започаткували безпрецедентну державну підтримку агропромислового комплексу. Відтак, в область залучили 137 млн грн з державного бюджету. Понад 500 суб’єктів підприємницької діяльності взяли участь в шести державних програмах, з них 394 фермерські господарства, а також 5 тисяч 40 власників особистих селянських господарств.

«Волинські аграрії займають одну з провідних позицій за урожайністю серед інших регіонів країни. І це не може не тішити», — сказав Олександр Ілліч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: