12:07, 10 Червня 2026
Ковель та польське місто-партнер Бжег-Дольний обговорили подальшу співпрацю
На запрошення польських партнерів делегація Ковельської міської ради у складі депутатів Андрія Мілінчука, Наталії Сеник, Романа Шворака та підприємця Олени Мірчук відвідала місто Бжег-Дольний.
Про це повідомляє Ковельська міська рада.
Візит став доброю нагодою для ознайомлення з роботою органів місцевого самоврядування, обміну досвідом та обговорення подальшої співпраці. До слова, у цей же час там перебували представники ще одного міста-побратима Бжега-Дольного та Ковеля – німецького Барзінгхаузена.
Особливу увагу під час зустрічей приділили організації тристороннього молодіжного обміну. Нагадаємо, що два роки тому ковельські старшокласники вже брали участь у подібному проєкті, який отримав схвальні відгуки та став цінним досвідом для молоді.
Ковельчан зацікавила робота бібліотеки «Тама» як сучасного культурно-освітнього простору. Сторони також обумовили можливості налагодження співпраці між бібліотечними установами міст.
Символічною частиною візиту стало висадження дерев дружби. Уже понад двадцять років Ковель, Бжег-Дольний та Барзінгхаузен підтримують тісні взаємини, засновані на довірі та взаємоповазі. Цей жест говорить про налаштованість на їх зміцнення та прагнення до подальшого розвитку.
Разом з тим, бурмістр міста Іренеуш Фура передав міському голові Ігореві Чайці Подяку за багаторічне партнерство. У документі, зокрема, зазначається, що співпраця між нашими містами є надійною основою для подальших спільних дій на благо об’єднаної Європи.
“Щиро дякуємо нашим друзям із Бжега-Дольного за підтримку, солідарність з українським народом. Переконані, що напрацьовані за понад два десятиліття зв’язки й надалі будуть основою для нових спільних проєктів, корисних ініціатив та успішної реалізації задумів”, – йдеться у повідомленні.













Залишити відповідь