08:15, 22 Січня 2026

Луцьк продовжує надавати допомогу українським захисникам

Луцька громада надала чергову матеріальну допомогу військовослужбовцям Збройних сил України.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Цього разу для потреб військової частини А4007 Луцький міський голова Ігор Поліщук передав позашляховик Mitsubishi L-200 та зарядну станцію EcoFlow Delta2. Автомобіль допомагатиме військовим, які виконують бойові завдання на Запорізькому напрямку фронту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: